Kontakt

Siedziba główna firmy / Dział handlowy / Salon sprzedaży (parter)

ul.Jana Kochanowskiego 7

60-845 Poznań

e-mail: handel@envirotech.com.pl

 

Salon sprzedaży (parter)

 

tel. 61 / 657-02-42, 657-02-43 fax 61 / 657-02-41

Godziny pracy:

pn-czw 7:45-16:00, pt 7:45-14:45

 

Piotr Kargel – kierownik działu logistyki i obsługi hurtowni
tel. 61 / 657-02-42 fax 61 / 657-02-41 kom. 609-830-795
e-mail: piotr.kargel@envirotech.com.pl

 

Piotr Zimmer – kierownik magazynu
tel. 61 / 657-02-43 fax 61 / 657-02-41 kom. 601-573-218
e-mail: piotr.zimmer@envirotech.com.pl

 

Maciej Gałyński – kierowca
kom 603-284-933

 

Dział handlowy (6 piętro)

 

fax 61 / 657-02-31

Godziny pracy:

pn-czw 7:45-16:00, pt 7:45-14:45

 

Jerzy Szwajkowski – dyrektor ds. handlowych, prokurent,

tel. 61 / 657-02-07 fax 61 / 657-02-31

e-mail: jerzy.szwajkowski@envirotech.com.pl

 

Klaudia Bankiewicz – specjalista ds. techniczno-handlowych

tel. 61 / 657-02-36 fax 61 / 657-02-31 kom. 605-678-657

e-mail: klaudia.bankiewicz@envirotech.com.pl

 

Arleta Lawera – specjalista ds. handlowych

tel. 61 / 657-02-35 fax 61 / 657-02-31

e-mail: arleta.lawera@envirotech.com.pl

 

Tomasz Dyczkowski – specjalista ds. techniczno-handlowych

tel. 61 / 657-02-37 fax 61 / 657-02-31

e-mail: tomasz.dyczkowski@envirotech.com.pl

 

Stanisław Krupienko – specjalista ds. techniczno-handlowych

tel. 61 / 657-02-32 fax 61 / 657-02-31

e-mail: stanislaw.krupienko@envirotech.com.pl

 

Maciej Polaczyk – kierownik biura przygotowania sprzedaży

tel. 61 / 657-02-33 fax 61 / 657-02-31

e-mail: maciej.polaczyk@envirotech.com.pl

Punkt sprzedaży w Sosnowcu

ul.Plonów 24
41-200 Sosnowiec

 

tel 32 / 290-64-16 fax 32 / 291-77-22

Godziny pracy:

pn-czw 7:45-16:00, pt 7:45-14:45

 

Tomasz Krawiec – kierownik hurtowni
tel. 32 / 290-64-16 fax 32 / 291-77-22 kom 605-678-656
e-mail: tomasz.krawiec@envirotech.com.pl

 

Przemysław Wiltos – specjalista ds. techniczno-handlowych
tel. 32 / 290-64-16 fax 32 / 291-77-22
e-mail: przemyslaw.wiltos@envirotech.com.pl